500MXG68MEFCSN22X30
MFR.Part #
500MXG68MEFCSN22X30
JLCPCB Part #
C3723177
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 22mm 3000hrs@105℃ 30mm 500V 68uF 730mA@120Hz ±20% 插件,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS