100YXG270MEFC12.5X35
MFR.Part #
100YXG270MEFC12.5X35
JLCPCB Part #
C1668600
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 270uF 35mm 525mA@120Hz 5mm 6000hrs@105℃ 83mΩ ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS