EKZE800ELL471MK35S
MFR.Part #
EKZE800ELL471MK35S
JLCPCB Part #
C1599203
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 35mm 36mΩ 470uF 5000hrs@105℃ 5mm 80V 825mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS