100VXG820MEFCSN25X25
MFR.Part #
100VXG820MEFCSN25X25
JLCPCB Part #
C1602764
Package
Plugin,D25xL25mm
Description
-40℃~+150℃ 1.26A@120Hz 100V 10mm 25mm 25mm 5000hrs@105℃ 820uF ±20% 插件,D25xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS