80ZLH82MEFCT810X12.5
MFR.Part #
80ZLH82MEFCT810X12.5
JLCPCB Part #
C5115542
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 12.5mm 312mA@120Hz 5mm 80V 82uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS