100RX30470MCPA18X31.5
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
100RX30470MCPA18X31.5
JLCPCB Part #
C424112
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
1.6A@100Hz 100V 18mm 31.5mm 4000hrs@130℃ 470uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS