250MPH224J
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
250MPH224J
JLCPCB Part #
C3808848
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 250V ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS