100YXJ1M5X11
MFR.Part #
100YXJ1M5X11
JLCPCB Part #
C1590640
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 11mm 1uF 2mm 4.5Ω 5000hrs@105℃ 5mm 7mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS