450HXH470MEPASN25X60
MFR.Part #
450HXH470MEPASN25X60
JLCPCB Part #
C20345160
Package
Plugin,D25xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 25mm 3.234A@10kHz 450V 470uF 5000hrs@105℃ 60mm ±20% Plugin,D25xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS