50YXH560MEFCG412.5X25
MFR.Part #
50YXH560MEFCG412.5X25
JLCPCB Part #
C1596473
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.062A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 25mm 34mΩ 50V 560uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS