381LR221M400A012
MFR.Part #
381LR221M400A012
JLCPCB Part #
C6414336
Package
Plugin,D35xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@120Hz 10mm 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 603mΩ@120Hz ±20% Plugin,D35xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS