LAKW6101MELZ40
MFR.Part #
LAKW6101MELZ40
JLCPCB Part #
C5745129
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 40mm 420V 690mA@120Hz ±20% Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS