50YXF1MEFC5X11
MFR.Part #
50YXF1MEFC5X11
JLCPCB Part #
C432349
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 1uF 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS