LGU1H272MELZ
MFR.Part #
LGU1H272MELZ
JLCPCB Part #
C6890396
Package
Plugin,D22xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 22mm 2700uF 3000hrs@105℃ 30mm 50V ±20% Plugin,D22xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS