LGUW6101MELY
MFR.Part #
LGUW6101MELY
JLCPCB Part #
C1583121
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.001A@50kHz 100uF 10mm 20mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS