LLS2C561MELY
MFR.Part #
LLS2C561MELY
JLCPCB Part #
C1602705
Package
Plugin,D20xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2.14A@120Hz 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 560uF ±20% 插件,D20xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS