UB5C-150RF8
MFR.Part #
UB5C-150RF8
JLCPCB Part #
C3203429
Description
-55℃~+250℃ 150Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS