UB5C-620RF1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UB5C-620RF1
JLCPCB Part #
C3203106
Package
Plugin,D6.4xL12.7mm
Description
-55℃~+250℃ 5W 620Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS