PF2472-2R4F1
MFR.Part #
PF2472-2R4F1
JLCPCB Part #
C3443615
Description
-55℃~+155℃ 100W 2.4Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS