PFC10-300RF1
MFR.Part #
PFC10-300RF1
JLCPCB Part #
C4095950
Description
-55℃~+155℃ 25W 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS