UAL50-50RF8
MFR.Part #
UAL50-50RF8
JLCPCB Part #
C7089046
Description
50W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS