UB5C-4R7F8
MFR.Part #
UB5C-4R7F8
JLCPCB Part #
C3202974
Description
-55℃~+250℃ 4.7Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS