UAL50-15KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL50-15KF8
JLCPCB Part #
C5979433
Package
Plugin
Description
15kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS