PFC10-50RF1
MFR.Part #
PFC10-50RF1
JLCPCB Part #
C3964336
Description
-55℃~+155℃ 25W 50Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS