UAL50-25KF8
MFR.Part #
UAL50-25KF8
JLCPCB Part #
C6581747
Description
25kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS