BR100-2RJ8
MFR.Part #
BR100-2RJ8
JLCPCB Part #
C5955305
Description
100W 2Ω Aluminum Housed Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS