UAL50-10KF8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
UAL50-10KF8
JLCPCB Part #
C7406909
Package
Plugin
Description
10kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS