PFS35-91RF1
MFR.Part #
PFS35-91RF1
JLCPCB Part #
C4087354
Description
-55℃~+155℃ 35W 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS