PFS35-11RF1
MFR.Part #
PFS35-11RF1
JLCPCB Part #
C4075882
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS