PFS35-9R1F1
MFR.Part #
PFS35-9R1F1
JLCPCB Part #
C4255662
Description
-55℃~+155℃ 35W 9.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS