UAL25-250RF8
MFR.Part #
UAL25-250RF8
JLCPCB Part #
C5979410
Description
250Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS