PFS35-1R2F1
MFR.Part #
PFS35-1R2F1
JLCPCB Part #
C5845045
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS