PF2203-1K1F1
MFR.Part #
PF2203-1K1F1
JLCPCB Part #
C3507430
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 35W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS