PF2203-39KF1
MFR.Part #
PF2203-39KF1
JLCPCB Part #
C3420387
Description
-55℃~+155℃ 35W 39kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS