PWR163S-25-5001FE
MFR.Part #
PWR163S-25-5001FE
JLCPCB Part #
C5713562
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 25W 5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS