PFS35-1R1F1
MFR.Part #
PFS35-1R1F1
JLCPCB Part #
C4156038
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 35W Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ TO-263 Chip Resistor - Surface Mount ROHS