PFC10-30KF1
MFR.Part #
PFC10-30KF1
JLCPCB Part #
C4316301
Description
-55℃~+155℃ 25W 30kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS