PF2203-6K8F1
MFR.Part #
PF2203-6K8F1
JLCPCB Part #
C3378332
Description
-55℃~+155℃ 35W 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS