PFC10-4K3F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
PFC10-4K3F1
JLCPCB Part #
C4150971
Package
PFC-10
Description
-55℃~+155℃ 25W 4.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS