PFC10-39KF1
MFR.Part #
PFC10-39KF1
JLCPCB Part #
C4275175
Description
-55℃~+155℃ 25W 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ PFC-10 Chip Resistor - Surface Mount ROHS