PF1262-51RF1
MFR.Part #
PF1262-51RF1
JLCPCB Part #
C3463815
Description
-55℃~+175℃ 20W 51Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS