PF1262-8K2F1
MFR.Part #
PF1262-8K2F1
JLCPCB Part #
C3391053
Description
-55℃~+175℃ 20W 8.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS