S2-1R21F1
MFR.Part #
S2-1R21F1
JLCPCB Part #
C4111236
Package
SMD,6.6x3.9mm
Description
-55℃~+275℃ 1.21Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,6.6x3.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS