UB5C-3R9F8
MFR.Part #
UB5C-3R9F8
JLCPCB Part #
C3203150
Description
-55℃~+250℃ 3.9Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D6.4xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS