MSR3-0R025F1
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
MSR3-0R025F1
Description
25mΩ 3W Current Sense Resistor ±1% ±20ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS