PF2472-500RF1
MFR.Part #
PF2472-500RF1
JLCPCB Part #
C3412335
Description
-55℃~+155℃ 100W 500Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS