PFS35-4K3F1
MFR.Part #
PFS35-4K3F1
JLCPCB Part #
C3989192
Package
DPAK
Description
-55℃~+155℃ 35W 4.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ DPAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS