REC15-4815D/H2/M/X2
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
REC15-4815D/H2/M/X2
JLCPCB Part #
C6264058
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
15V 15W 18V~75V 2 2kV 500mA 86% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection、Synchronous rectification control DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS