ODM20-24SC24
MFR.Part #
ODM20-24SC24
JLCPCB Part #
C5817306
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 18V~36V 24V 2W 5kV 84mA 90% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS