RP15-4815SFW/N-HC
Mechanical Assembly
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP15-4815SFW/N-HC
JLCPCB Part #
C6660864
Package
DIP-6
Description
-40°C ~ 75°C 1 1.6 kV 15 W 15V 18V 1A 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) 6-DIP Module 75V 86% Enable, Active Low ITE (Commercial) Isolation module Remote on/off, OCP, OVP, SCP Through hole DIP-6 Power Module/Power Supply ROHS